Sergi İçin Gerekli Bilgiler

1-Sanatçılar bir veya iki çalışma ile katılabilirler.

2-Sanatçılar isterlerse Spor Temalı” kişisel resim, fotoğraf sergilerini sunabilirler.

3-Kişisel sergi şartlarının belirlenmesi için başvurular kongre sekreterliğine yapılacaktır.

4-Çalışmalar pano ve şövalede sergilenebilecek şekilde tasarlanmalıdır.

5-Çalışmanın arkasına mutlaka adres ve iletişim bilgileri yazılmalıdır.

6-Sergi katılım ücreti 300 TL dir. (Tek katılım ücreti ile iki çalışma sergilenebilinir.)

7-Sergi katılımcılarına katılım belgesi verilecektir.

8-E-katalog yapılacaktır.

9-Katılım ücretinin ödenmesi için son tarih 23.03.2018 dir. Bu tarihe kadar katalog için gerekli bilgilerin ve katılım ücreti makbuzunun verilecek olan adrese ulaştırılması gerekmektedir.

10-Jüri Kurulu tarafından kabul edilen çalışmalar, en geç 05.03.2018 tarihine kadar verilen adrese elden teslim edilmeli veya kargo ile göndermelidir. Bu tarihten sonra gelen eserler değerlendirilmeyecektir.

11- İsteyen sanatçı serginin son günü ve sonrası eserini elden alabilecektir.

12- Çalışmalar, belirtilen adrese ücreti ve sorumluluğu sanatçıya ait olmak üzere kargo ile gönderilecektir.

13-Eserini kargo ile gönderecekler için; eserlerin en geç 05.03.2018 Salı günü saat 17.00’e kadar : ( Ispescongress2018 Kongre Sekreteri Öğrt. Gör. Cemal ÖZMEN ) “Nişantaşı Üniversitesi, Maslak Mahallesi 1453 Söğütözü Sokak, No: 20 Ağaoğlu Maslak 1453 Sarıyer/İstanbul ” Adresine ulaştırılması ve sergi bitiminde sanatçıya geri gönderilmesi gibi hususlar sanatçının sorumluluğunda olup, ilgili masraflar sanatçı tarafından karşılanacaktır. Çalışmaların gönderilmesi, taşınması ve sergilenmesi esnasında hasar görmesi ve kaybolması gibi olumsuzluklardan ve on beş gün içinde geri alınmayan veya kargo ile gönderilmesi durumunda teslim alınmayan ya da sanatçının yanlış adres bildiriminden kaynaklanan çalışmaların geri dönmesinden ve bununla ilgili masraflardan “KÜRATÖRLER, SERGİ DÜZENLEME KURULU ve NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ” sorumlu değildir.